KONTAKT

HELPING BUSINESSES

KONTAKT

KONTAKT

KONTAKT Z NAMI

 
 
 

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych w celu realizacji Państwa zapytania. Podstawą prawną przetwarzania jest art.6 ust.1 lit.a RODO. 

CHS OPTIMA 

POLSKA AGENCJA

ENERGII & WODY

 

Właściciel / CEO  - Christoph A.Syga

 

ul. Pomorska 53

70-812 Szczecin

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Napisz

info@chsoptima.pl

Zadzwoń

91 414 88 33

              Zadzwoń

           508 109 298

Nasz Adres

 

UL.POMORSKA 53

 

70-812 SZCZECIN

 

§1 Odpowiedzialność za treść

Zawartość naszych stron została stworzona z największą starannością. Nie możemy jednak przejąć żadnej odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność treści. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 ust. 1 TMG za nasze własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje przez to nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania informacji o konkretnym naruszeniu prawa. Jak tylko dowiemy się o takich naruszeniach, natychmiast usuniemy te treści.

 

§2 Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego też nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za zawartość stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiedzialny jest zawsze ich właściciel lub operator. Strony, do których prowadzą linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Treści niezgodne z prawem nie były rozpoznawane w momencie łączenia. Stała kontrola treści linkowanych stron nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Linki takie zostaną usunięte natychmiast po uzyskaniu informacji o wszelkich naruszeniach prawa.

 

§3 Prawa autorskie i pokrewne prawa autorskie

Treści publikowane na tej stronie internetowej podlegają europesjskiemu prawu autorskiemu i dodatkowym prawom autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie, które nie jest dozwolone przez  prawo autorskie i pokrewne prawo autorskie, wymaga uprzedniej pisemnej zgody dostawcy lub właściciela praw autorskich. Dotyczy to w szczególności powielania, edycji, tłumaczenia, przechowywania, przetwarzania lub odtwarzania treści w bazach danych lub innych mediach i systemach elektronicznych. Treści i prawa osób trzecich są oznaczone jako takie. Nieautoryzowane powielanie lub przesyłanie pojedynczych treści lub całych stron jest zabronione i karalne przez prawo. Dozwolona jest jedynie produkcja kopii i pobieranie plików do użytku osobistego, prywatnego i niekomercyjnego.

Prezentacja tej strony internetowej w zewnętrznych ramkach jest dozwolona tylko za pisemną zgodą.

 

§4 Specjalne warunki użytkowania

O ile specjalne warunki dla poszczególnych zastosowań tej strony internetowej odbiegają od wyżej wymienionych punktów, zostanie to wyraźnie zaznaczone w odpowiednim miejscu. W takim przypadku w każdym indywidualnym przypadku obowiązują specjalne warunki użytkowania.

 

Źródła zdjęć

one.com, fotolia,adobe stock, chsoptima, photo studio ruther,

 

SZYBKO I SPRAWNIE


KONTAKT Z NAMI

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 – 18:00
Wtorek 08:00 – 18:00
Środa 08:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00

LOGIN

PARTNERZY DYSTRYBUCYJNI

Polityka Prywatnosci

CONTACT DETAILS


        CHSOPTIMA

ul.Pomorska 53

70-810 Szczecin

+48 91 414 88 33

+48 508 109 298

TERMIN

 

Umów się na spotkanie

już teraz i poznaj nas

FOLLOW US

Copyright @ All Rights Reserved